همه چیز در مورد قلم هوشمند S

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #762

   من شک دارم که اکثر کاربران گوشی‌های هوشمند از قلم S استفاده کنند و سامسونگ درصدد این است که ویژگی‌هایی به قلم مخصوص خود اضافه کند تا کاربران وفاداری برای این تکنولوژی پیدا شوند و همچنین دیگران نیز تشویق شود. حتما شما تبلت Samsung Galaxy note ۱۰٫۱ را به یاد دارید که در آن با قلم S به راحتی می‌توان از کلیه امکانات تبلت مانند حرکت بین صفحات یا اجرای نرم افزارها و حتی تایپ کردن با صفحه کلید مجازی روی صفحه بهره برد اما برای انجام امور معمول و رایج در تبلت‌ها، استفاده از دو دست سریع‌تر و راحت‌تر از این قلم هوشمند است. من فکر می‌کنم کمپانی سامسونگ می‌خواهد با این قلم کارهای شگفت انگیزی انجام دهد.
   شما می‌توانید از این قلم در هر برنامه و یا صفحه ای استفاده کنید و با نگه داشتن قلم در بالای صفحه نمایش و فشردن دکمه قلم S آن را فعال کنید. Action Memo به شما اجازه می‌دهد که اقدام به ثبت یک یادداشت جدید کنید و می‌توانید آن‌ها را به لیست کارهای روزانه تبدیل کنید. به هر حال یکی از مشکلات بدی خط با استفاده از قلم هوشمند است من در یکی از تجربیاتم مشاهده کردم که دست خط دوستم را که با قلم هوشمند S نوشته بود را نمی‌توانستم بخوانم.
   از ویژگی S Finder برای جستجوی جهانی استفاده می‌شود و در گوشی می‌توانید برای یافتن دست نوشته‌ها و یا غربال کردن کلمات و یادداشت‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید با قلم به صفحه نمایش ضربه بزنید و یک برنامه کاربردی را اجرا کنید. یکی دیگر از قابلیت‌ها این است که شما می‌توانید پست الکترونیکی خود و یا مرورگر وب را باز کنید و یا یک پنجره دیگر که شامل دفترچه تلفن و یا ماشین حساب است را باز کنید و همه این پنجره‌ها می‌توانند شناور باقی بمانند و با همه آن‌ها کار کرد.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.